Usługi

Transport krajowy i międzynarodowy

Oferujemy usługi transportowe na terenie naszego kraju oraz Unii Europejskiej. Trudnimy się transportem drogowym, na życzenie Klienta realizujemy transport do wszystkich krajów Europy.

Przewozimy ładunki kompletne do 24 ton naczepami typu plandeka, firanka. Samochodami do 3,5 ton transportujemy ładunek z mniejszą liczbą palet. Oferujemy także transport drobnicowy np. jednopaletowy.

Przewozimy towar najbardziej optymalną trasą i dostarczamy go do finalnego odbiorcy. Dostosowujemy termin odbioru towaru i dostawy do potrzeb Klienta.

Doradztwo spedycyjne

Oferujemy fachowe doradztwo spedycyjne. Doświadczeni spedytorzy precyzyjnie zaplanują i zorganizują każdy transport międzynarodowy, krajowy. Doradzą w zakresie problematyki transportu, spedycji, zawierania umów, dokumentacji. Zaplanują optymalną trasę przewozu, ustalą cenę, miejsce i termin nadania, załadunku towaru i dodatkowe ubezpieczenie.

transport

Transport drogowy na terenie kraju i Unii Europejskiej

Świadczymy usługi transportowe na terenie kraju i Unii Europejskiej. Jako profesjonalna firma transportowa zapewniająca usługi dopasowane do potrzeb Klientów poszerzyliśmy ofertę o krajowy i międzynarodowy transport drobnicowy. Nasza nowoczesna flota pojazdów wyposażona jest w GPS oraz komputery FleetBoard pozwalające na monitorowanie trasy transportu. Wszystkie nasze pojazdy spełniają normę emisji spalin EURO 6.

spedycja

Doradztwo spedycyjne, organizacja transportu każdego typu

Przyjmujemy zlecenia spedycyjne i służymy doradztwem w zakresie spedycji krajowej  i międzynarodowej. Wspieramy klientów już na etapie zawierania umów, a także wyboru rodzaju transportu i jego przebiegu oraz związanej z nim dokumentacji. Organizujemy każdy typ przewozu, całopojazdowy, częściowy i drobnicowy. Wyznaczamy optymalne trasy transportu i monitorujemy przebieg każdego zlecenia, dzięki nowoczesnym komputerom pokładowym Fleet Board. Realizujemy sprawną i terminową organizację dostaw.

magazynowanie

Transport towaru z możliwością magazynowania

Dysponujemy powierzchnią magazynową dostosowaną do przechowania każdego ładunku. Świadczymy usługi magazynowo-logistyczne,  składujemy i magazynujemy towar, obsługujemy załadunek i prowadzimy ewidencję magazynową. Plac przeładunkowy, zaplecze techniczne i doświadczona kadra pracownicza pozwala usprawnić i zwiększyć efektywność transportu międzynarodowego, krajowego. Magazyn oddajemy do dyspozycji 24 godziny na dobę.

Facebook Espologistic Google+ Espologistic