O FIRMIE

Firma transportowa z zespołem profesjonalistów

ESPO Logistics Sp. z o.o. wchodzi w skład Dubiel Group, która funkcjonuje na rynku od 1990r. Firma powstała z myślą o zapewnieniu jak najwyższej jakości usług transportowych na terenie naszego kraju i Unii Europejskiej. Tworzą ją ludzie z wieloletnim doświadczeniem oraz sporymi osiągnięciami w tej branży. Jesteśmy konkurencyjnym, profesjonalnym i wiarygodnym partnerem biznesowym wywiązującym się w stu procentach ze zleceń.

Usługi transportowe świadczymy dla niemal wszystkich sektorów gospodarki. Współpracujemy z firmami branż produkcyjnych i handlowych m.in. papierniczej, budowlanej, motoryzacyjnej, sprzętu AGD, chemicznej, spożywczej, odzieżowej, tekstylnej, meblowej, wyposażenia wnętrz i telekomunikacyjnej. Klienci cenią nas za sprawną organizację, szybki i terminowy transport oraz profesjonalne podejście.

Zespół doświadczonych przewoźników i spedytorów oraz nowoczesna flota,  spełniająca międzynarodowe standardy pozwala nam na szybki i terminowy transport międzynarodowy, krajowy.

Oferta naszej firmy skierowana jest do logistyków z dużych firm, do których należy sprawne zarządzanie transportem. Współpraca z nami to szansa na maksymalne zwiększenie produkcji i sprzedaży, przy najniższych kosztach.

Pliki do pobrania:

Dowiedz się więcej o Dubiel Group LOGO-Dubiel-Group

transport

Transport drogowy na terenie kraju i Unii Europejskiej

Świadczymy usługi transportowe  na terenie kraju i Unii Europejskiej. Jako profesjonalna firma transportowa zapewniająca usługi dopasowane do potrzeb Klientów poszerzyliśmy ofertę o krajowy i międzynarodowy transport drobnicowy. Nasza nowoczesna flota pojazdów wyposażona jest w GPS oraz komputery FleetBoard pozwalające na monitorowanie trasy transportu. Wszystkie nasze pojazdy spełniają normę emisji spalin EURO 6.

spedycja

Doradztwo spedycyjne, organizacja transportu każdego typu

Przyjmujemy zlecenia spedycyjne i służymy doradztwem w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Wspieramy klientów już na etapie zawierania umów, a także wyboru rodzaju transportu i jego przebiegu oraz związanej z nim dokumentacji. Organizujemy każdy typ przewozu, całopojazdowy, częściowy i drobnicowy. Wyznaczamy optymalne trasy transportu i monitorujemy przebieg każdego zlecenia, dzięki nowoczesnym komputerom pokładowym Fleet Board. Realizujemy sprawną i terminową organizację dostaw.

magazynowanie

Transport towaru z możliwością magazynowania

Dysponujemy powierzchnią magazynową dostosowaną do przechowania każdego ładunku. Świadczymy usługi magazynowo-logistyczne,  składujemy i magazynujemy towar, obsługujemy załadunek i prowadzimy ewidencję magazynową. Plac przeładunkowy, zaplecze techniczne i doświadczona kadra pracownicza pozwala usprawnić i zwiększyć efektywność transportu międzynarodowego, krajowego. Magazyn oddajemy do dyspozycji 24 godziny na dobę.

Facebook Espologistic Google+ Espologistic