Flota

Nowoczesna flota pojazdów

Posiadamy własną, nowoczesną flotę pojazdów z 2014, 2015 i 2016 roku (ciągniki siodłowe Mercedes Actros MAN, Renault, Scania, firanka oraz busy do 3.5t DMCRenault Master i Mercedes  Sprinter, zabudowa twarda, plandeka). Flota jest stale modernizowana i utrzymywana w doskonałym stanie technicznym, co przekłada się na niską awaryjność i bezpieczeństwo przewożonego towaru. Płynna, szybka i bezpieczna jazda buduje wysoką jakość naszych usług transportowych.

Nasze pojazdy wyposażone są w GPS i komputery pokładowe FleetBoard pozwalające na monitorowanie trasy transportu oraz spełniają normę emisji spalin EURO 6.

TRANSPORT

Transport drogowy na terenie kraju i Unii Europejskiej

Świadczymy usługi transportowe na terenie kraju i Unii Europejskiej. Jako profesjonalna firma transportowa zapewniająca usługi dopasowane do potrzeb Klientów poszerzyliśmy ofertę o krajowy i międzynarodowy transport drobnicowy. Nasza nowoczesna flota pojazdów wyposażona jest w GPS oraz komputery FleetBoard pozwalające na monitorowanie trasy transportu. Wszystkie nasze pojazdy spełniają normę emisji spalin EURO 6.

SPEDYCJA

Doradztwo spedycyjne, organizacja transportu każdego typu

Przyjmujemy zlecenia spedycyjne i służymy doradztwem w zakresie spedycji krajowej  i międzynarodowej. Wspieramy klientów już na etapie zawierania umów, a także wyboru rodzaju transportu i jego przebiegu oraz związanej z nim dokumentacji. Organizujemy każdy typ przewozu, całopojazdowy, częściowy i drobnicowy. Wyznaczamy optymalne trasy transportu i monitorujemy przebieg każdego zlecenia, dzięki nowoczesnym komputerom pokładowym Fleet Board. Realizujemy sprawną i terminową organizację dostaw.

MAGAZYNOWANIE

Transport towaru z możliwością magazynowania

Dysponujemy powierzchnią magazynową dostosowaną do przechowania każdego ładunku. Świadczymy usługi magazynowo-logistyczne, składujemy i magazynujemy towar, obsługujemy załadunek i prowadzimy ewidencję magazynową. Plac przeładunkowy, zaplecze techniczne i doświadczona kadra pracownicza pozwala usprawnić i zwiększyć efektywność transportu międzynarodowego, krajowego. Magazyn oddajemy do dyspozycji 24 godziny na dobę.

Facebook Espologistic Google+ Espologistic